Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła 11 września 2022r.

  1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania – dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Za tydzień III Niedziela miesiąca. Już dzisiaj dziękuję za każdy gest wsparcia naszej parafii.
  2. Zapraszam chętnych do włączenia się w modlitewną grupę Róż Różańcowych naszej parafii.
  3. W środę w Okmianach o godz. 17.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami, a w piątek spotkanie w Krzywej o godz. 17.00.
  4. W tym tygodniu: we wtorek wsp. Św. Jana Chryzostoma. W środę święto Podwyższenia Krzyża świętego. Uroczysta Msza Święta z Adoracją Relikwii Krzyża Świętego o godz. 17.00. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W piątek wsp. Św. męczenników Korneliusza – papieża i Cypriana – biskupa. W sobotę przypada 83 rocz. sowieckiego najazdu na Polskę – jest to Światowy Dzień Sybiraka.
  5. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.

intencje mszalne