Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła 4 września 2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIII Niedzielę Zwykłą. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Adorujemy dzisiaj Jezusa Chrystusa w Najświętszej Eucharystii. Po Mszy Świętej Zamiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Zapraszam chętnych do włączenia się w modlitewną grupę Róż Różańcowych naszej parafii.
  3. W środę w Okmianach o godz. 17.00 spotkanie klas VIII Szkół Podstawowych naszej parafii i innych osób pragnących przystąpić do sakramentu Bierzmowania.
  4. W tym tygodniu: w poniedziałek wsp. Św. Matki Teresy z Kalkuty. W czwartek święto Narodzenia NMP. – Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion w przyszłą niedzielę na Mszach Świętych.
  5. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.