Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła 18 września 2022r.

  1. Przeżywamy dzisiaj XXV Niedzielę Zwykłą, Trzecią miesiąca. Obchodzimy dzisiaj Dzień Środków Masowego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.
  2. Dzisiaj wspominamy św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży. Oddając cześć relikwiom Świętego, które mamy w kościele tego dnia wypraszajmy dla dzieci i młodzieży wszelkie potrzebne łaski, światło Ducha Świętego.
  3. W środę w Okmianach o godz. 17.00 spotkanie i próba przed bierzmowaniem kandydatów do tego sakramentu. Obecność obowiązkowa. 
  4. W tym tygodniu: w środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W piątek wsp. Św. Ojca Pio z Pietrelciny kapłana – charyzmatycznego stygmatyka. Wypraszajmy za jego pośrednictwem potrzebne łaski.
  5. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.

intencje mszalne