Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła 28 sierpnia 2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXII Niedzielę Zwykłą. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca.
  2. W środę – rocznica zalegalizowania Solidarności – obchodzimy Ogólnopolski Dzień Solidarności i Wolności.
  3. W 83 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy w niej walczyli, módlmy się także o pokój na świecie.
  4. Kończy się czas wakacji. W czwartek 1 września rozpoczęcie Roku Szkolnego. Msza Święta na rozpoczęcie o Boże Błogosławieństwo dla młodzieży, dzieci i pracowników oświaty w Okmianach o godz. 8.30.
  5. W tym tygodniu: w poniedziałek wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. W sobotę wsp. Św. Grzegorza Wielkiego – papieża i doktora Kościoła.
  6. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.