Ogłoszenia duszpasterskie – 3 maj 2020r.

1. Dzisiejsza Niedziela jest IV Wielkanocną – Dobrego Pasterza na każdej Mszy Świętej podczas adoracji Najświętszego Sakramentu modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania.

2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Floriana, męczennika – patrona strażaków i hutników, w środę Święto Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława bp i męczennika – głównego patrona Polski.

3. Nabożeństwa majowe z Litanią Loretańską ku czci Matki Bożej przed Mszą Świętą.

4. Msze Święte są sprawowane według zaplanowanych zamówionych intencji. Od poniedziałku 20 kwietnia w kościołach może przebywać więcej osób. Obowiązuje zasada: jedna osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni świątyni. W naszym kościele parafialnym w Okmianach może przebywać 27 osób w Radziechowie 20 w Krzywej 35. Wciąż jednak należy pamiętać o zasłanianiu twarzy i zachowaniu dystansu.

5. Trwają prace remontowe. Bardzo serdecznie dziękuję za każdy dar serca za ofiary, które składają wierni na konto parafialne i osobiście. Nr konta dostępny na stronie parafialnej, gdzie zawarte są także wszystkie informacje dotyczące działalności parafii parafiaokmiany.pl

6. Kancelaria w sobotę nieczynna ważne i losowe sprawy w umówieniu indywidualnym.

7. Prasa katolicka „Niedziela” dostępna na stronie niedziela.pl

Intencje mszalne na nadchodzący tydzień.