Ogłoszenia duszpasterskie 10 maj 2020r.

  1. Dzisiejsza Niedziela jest V Wielkanocną. 
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w środę wspomnienie NMP Fatimskiej, będziemy mogli adorować relikwie dzieci z Fatimy, którym ukazała się Matka Boża w czwartek Święto Św. Macieja Apostoła, w sobotę Św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika patrona Polski. 
  3. Nabożeństwa majowe z Litanią Loretańską ku czci Matki Bożej przez cały miesiąc.  
  4. Msze Święte są sprawowane według zaplanowanych zamówionych intencji. Obowiązuje zasada: jedna osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni świątyni. Należy pamiętać o zasłanianiu twarzy i zachowaniu odpowiedniego dystansu. 
  5. Trwają prace remontowe. Bardzo serdecznie dziękuję za każdy dar serca za ofiary, które składają wierni na konto parafialne i osobiście. Nr konta dostępny na stronie parafialnej, gdzie zawarte są także wszystkie informacje dotyczące działalności parafii parafiaokmiany.pl
  6. Kancelaria w sobotę nieczynna ważne i losowe sprawy w umówieniu indywidualnym.
  7. Prasa katolicka „Niedziela” dostępna w zakrystii oraz na stronie internetowej niedziela.pl.  

Intencje mszalne na nadchodzący tydzień.