Ogłoszenia duszpasterskie – 24 kwietnia 2020r.

1. Dzisiejsza Niedziela jest III Wielkanocną. Przyszła Niedziela IV Wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza na każdej Mszy Świętej będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne.

2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu: w środę Święto św. Katarzyny Sieneńskiej – dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy. W sobotę Uroczystość NMP Królowej Polski.

3. W przyszły piątek rozpoczyna się maj. Nabożeństwa majowe z Litanią Loretańską ku czci Matki Bożej przed Mszą Świętą.

4. Msze Święte są sprawowane według zaplanowanych zamówionych intencji. Od poniedziałku 20 kwietnia w kościołach może przebywać więcej osób. Obowiązuje zasada: jedna osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni świątyni. W naszym kościele parafialnym w Okmianach może przebywać 27 osób w Radziechowie 20 w Krzywej 35. Wciąż jednak należy pamiętać o zasłanianiu twarzy i zachowaniu społecznego dystansu.

5. Trwają prace remontowe. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary, za każdy dar serca, które składają wierni na konto parafialne i osobiście. Nr konta dostępny na stronie parafialnej, gdzie zawarte są także wszystkie informacje dotyczące działalności parafii parafiaokmiany.pl

6. Kancelaria w sobotę nieczynna ważne i losowe sprawy w umówieniu indywidualnym.

7. Prasa katolicka „Niedziela” dostępna na stronie niedziela pl.

Intencje mszalne na nadchodzący tydzień.