Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedziela zwykła 7 listopada 2021r.

1. Dzisiaj XXXII Niedziela zwykła pierwsza miesiąca. Po Mszy Świętej Adoracja  Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Za tydzień Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  3. Nabożeństwa wypominkowe po Mszach Świętych w tygodniu.
  4. W tym tygodniu: we wtorek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę Św. Leona Wielkiego papieża, w czwartek Św. Marcina z Tours. W tym dniu przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej ojczyźnie.
    W piątek Św. Jozafata bpa i mecz. W sobotę Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  5. Przez miesiąc listopad można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.

Intencja papieska na Listopad.

Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję albo burnout znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające życie.