Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła 31 lipca 2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVIII Niedzielę Zwykłą – ostatnią miesiąca lipca. Jutro rozpoczyna się miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcam do podjęcia abstynencji.
  2. Bardzo serdecznie witam gości przybyłych do naszej parafii.
  3. W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego jest to pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszych piątków i sobót miesiąca w tym dniu w Okmianach o godz. 16.30.
  4. W sobotę odwiedziny chorych z posługa sakramentalną od godz. 10.00.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy świętej zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Módlmy się za dzieci i młodzież przebywających na wakacjach.
  7. Składam bardzo serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy swoją pracą, czasem, życzliwością, przeróżnych darami, poczęstunkiem, ugościli Pielgrzymów zmierzających do Częstochowy.
  8. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.