Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedziela Zwykła 24 lipca 2022r.

  1. Przeżywamy dzisiaj XVII Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj święcenie pojazdów po Mszy Świętej. Podejmujemy inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa na drodze. Podziękujmy Bogu za bezpieczne podróże, możemy przy poświęceniu pojazdów w Akcji Św. Krzysztof ofiarować 1 grosz za jeden kilometr bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy. 
  2. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych – pamiętajmy o seniorach. Jutro w poniedziałek święto św. Jakuba Ap. i wsp. Św. Krzysztofa. We wtorek wspomnienie świętych Joachima i Anny – rodziców N.M. Panny.
  3. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.
  4. W czwartek przez teren naszej parafii będzie przechodzić Piesza Legnicka Pielgrzymka na Jasną Górę i zatrzymają się na odpoczynek przy kościele w Okmianach i przy świetlicy. Nastąpi to ok. godz. 13.15. zwracam się z prośbą, kto może upiec ciasto czy też podzielić się jakimś owocem i wodą to serdeczne zapraszam. 
  5. Komisariat Policji w Chojnowie, zwraca się z prośba po przez Urząd Parafialny o uczulenie parafian na wszelakiego rodzaju oszustów. Oszuści w swoich działaniach są bezwzględni. Korzystają z naiwności szczególnie osób starszych. Nie ulegajmy presji różnych metod, nie podawajmy żadnych naszych danych. Na taki proceder uczulajmy się nawzajem.

intencje mszalne