Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  9 maja 2021r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego.   
  2. Trwają nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. 
  3. W tym tygodniu w sobotę wspomnianym św. Ritę z Casci – jest  to jedna z najbardziej popularnych świętych na świecie. Czczona jest jako patronka w sprawach trudnych i beznadziejnych, a także matek i kobiet we wszystkich stanach. 
  4. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania, sprawy ważne i losowe w umówieniu telefonicznym bądź mailowym. Strona parafialna – parafiaokmiany.pl

W sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów
i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Jeśli chodzi o działalność kościołów i innych związków wyznaniowych, to zasadniczo zmianie ulega tylko zniesienie obowiązku zakrywania ust i nosa podczas sprawowania kultu religijnego na zewnątrz (dotyczy to także pogrzebów).

Limit wiernych w kościołach pozostaje bez zmian, 1 osoba na 15 m2 powierzchni.

intencje mszalne