Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 1 stycznia 2023r.

  1. Dzisiaj Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi obchodzimy Światowy Dzień Pokoju. Dziś niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Z tydzień zmiana Tajemnic Różańcowych.   
  2. Bardzo gorąco i serdecznie witam gości przybyłych do naszej parafii.
  3. W tym tygodniu: we wtorek wsp. Najświętszego Imienia Jezus. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – Światowy dzień Misyjny Dzieci. Zbiórka ofiar do puszek na misyjną działalność Kościoła. W tym dniu sołectwo Okmian i Wilczego Lasu oraz parafia zapraszają na wspólne kolędowanie do Świetlicy w Okmianach na godz. 17.00, mile widziany własny koszyczek z dobrodziejstwami. 
  4. Przyszła niedziela to święto Chrztu Pańskiego. 
  5. Ze względu na różnorodność formy tegorocznej wizyty duszpasterskiej – kolędy, podjąłem decyzję, aby kolęda odbyła się tak jak w zeszłym roku. Będą Msze Święte w kościele dla poszczególnych rodzin ze specjalnym błogosławieństwem i modlitwą. W tym tygodniu we wtorek w Krzywej dla rodzin z Grobli i Krzywej od autostrady i cała lewa strona do kościoła.
    W środę w Okmianach cała góra do kościoła. W czwartek w Radziechowie od góry do kościoła. Dalszy plan w następnym tygodniu. 
  6. Jak będzie wyglądał Nowy Rok zależy od nas i naszej wiary w to, że Bóg we wszystkim co czynimy dobrego nam błogosławi. Prośmy Boga, by nam Błogosławił na cały Nowy Rok A.D. 2023. Prośmy Maryję Świętą Bożą Rodzicielkę, by rozpostarła nad nami swój Matczyny Płaszcz, miłości i pokoju.

    intencje mszalne