Ogłoszenia duszpasterskie Narodzenie Pańskie 25 grudnia 2022r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Kościół wspomina dziś prawdę, że Bóg stał się człowiekiem, Emmanuelem – Bogiem z nami. Jutro II Dzień Świąt Narodzenia Pańskiego – Święto Św. Szczepana pierwszego męczennika.
  2. Bardzo gorąco i serdecznie witam gości przybyłych do naszej parafii.
  3. We wtorek 27 grudnia Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W piątek przypada Święto Świętej rodziny: Jezusa Maryi i Józefa. Msza Święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich w Krzywej o godz. 17.00. Przyszła niedziela 1 stycznia Nowy Rok Kalendarzowy – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi– Światowy Dzień Pokoju.  
  4. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.
  5. Wszystkim Parafianom, przybyłym gościom i ludziom dobrej woli, życzę, aby Nowo Narodzony Chrystus – Pan i Mesjasz obdarzał miłością, potrzebnymi łaskami i Obfitością Błogosławieństwa w każdym dniu naszego życia. A my otwórzmy nasze serca na tę miłość Boga, który stał się człowiekiem.

intencje mszalne