Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa 27 grudzień 2020

  1. W piątek przypada 1 stycznia Nowy dzień Nowego roku Kalendarzowego jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju. Msze święte w naszej parafii będą sprawowane w Radziechowie o 9.45 w Krzywej o 11.00 w Okmianch o 12.30.
  2. Za tydzień II Niedziela po Narodzeniu Pańskim. I niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i Zmiana Tajemnic Różańcowych. 
  3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które sprzątały kościół, przywiozły choinki, panu leśniczemu, osobom, które dekorowały nasze świątynie, dziękuję scholii za uświetnienie uroczystości śpiewem i graniem.
  4. Do nabycia w zakrystii jest świąteczne wydanie tygodnika katolickiego Niedziela i Gość Niedzielny cena 10zł.
  5. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania, sprawy ważne i losowe w umówieniu telefonicznym bądź mailowym.
  6. Pamiętajmy o zasadach przebywania w świątyni.  Bardzo proszę o noszenie maseczki i zachowanie odpowiedniego dystansu.

Intencje mszalne