IV Niedziela Adwentu Uroczystość  Narodzenia Pańskiego 20 grudzień 2020r

  1. Dzisiejsza IV Niedziela Adwentu kończy okres przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. We czwartek Wigilia Bożego Narodzenia, przypominam o powstrzymaniu się od spożywania potraw mięsnych. Msze Święte – Pasterskie sprawowane będą: w Radziechowie o 22.00, w Krzywej o 23.00, w Okmianach o 24.00.
  2.  W piątek 25.XII Uroczystość Bożego Narodzenia, w tym dniu i w II dzień świąt nie będzie Mszy św. w Okmianach o godz. 8.00. Msze Święte będą sprawowanie w I i II dzień świąt w Radziechowie o 9.45 w Krzywej o 11.00 w Okmianch o 12.30.
  3. Przyszła Niedziela to Święto Bożej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim osobom, które sprzątały kościół, przywiozły choinki, panom leśnikom, osobom, które dekorowały nasze świątynie, dziękuję naszej scholii za śpiew.
  5. Do nabycia w zakrystii jest świąteczne wydanie tygodnika katolickiego Niedziela i Gość Niedzielny. 
  6. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania, sprawy ważne i losowe w umówieniu telefonicznym bądź mailowym.
  7. Pamiętajmy o zasadach przebywania w świątyni.  Bardzo proszę o noszenie maseczki i zachowanie odpowiedniego dystansu. 
  8. Za pośrednictwem Konferencji Episkopatu Polski, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zwraca się z gorącym apelem do wszystkich osób, które przeszły chorobę COVID-19 o oddawanie osocza. Jak czytamy w Apelu „Badania naukowe potwierdzając, że osocze ozdrowieńców, podane we wczesnej fazie choroby, może zmniejszyć ryzyko zgonu […]. Dawcą może być każdy ozdrowieniec. Wystarczy zgłosić się – nie wcześniej niż po miesiącu od wyzdrowienia –
    do regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa […]”

Intencje mszalne

Naszym Parafianom i Gościom życzę radości
z przeżywania Tajemnicy Bożego Narodzenia, niech Nowonarodzony Chrystus napełni Wasze serca miłością i pokojem, niech obdarza zdrowiem, wszelką pomyślnością i Bożym Błogosławieństwem.