Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 3 styczeń 2021r.

 1. Dzisiejsza Niedziela jest I miesiąca, po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i Zmiana tajemnic Różańcowych. Przyszła Niedziela to święto – Chrztu Pańskiego. Serdecznie witam gości przybyłych do naszej parafii.  
 2. W środę przypada 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte w Radziechowie o 9.45 w Krzywej o 11.00 w Okmianach o 12.30. W tym dniu ofiarami do puszki wspieramy Papieskie Dzieło Misyjne. 
 3. Od wtorku rozpoczynamy kolędę w naszej parafii. Kolęda według zapowiedzi będzie wyglądała następująco. W kolejne dni tygodnia będą sprawowane Msze Święte w kościele wyznaczonych rejonów naszych miejscowości. Każda rodzina przynosi z sobą pojemnik z wodą, która będzie poświęcona, by można było poświęcić nasze mieszkania i domostwa. Będzie także specjalne błogosławieństwo dla każdej rodziny i każdego domu w czasie Mszy Świętej w Kościele. 
 4. Bardzo proszę o wpłaty za wywóz odpadów z cmentarza w Okmianach – 60 złotych rocznie. Można wpłacać u Pani Sołtys Zofii Pieprz lub na konto parafialne (Santander Bank, nr konta: 93 1090 2675 0000 0001 4189 3480).
 5. Plan Mszy Świętych Kolędowych:
  • 5 stycznia Radziechów godz. 17.00 – Koziołówka, Kolonia, Góra.
  • 8 stycznia Radziechów godz. 17.00 – Majątek, część pozostała.
  • 9 stycznia Krzywa godz. 17.00 – Groble, od p. Blecharz do p. Mróz
  • 12 stycznia Krzywa godz. 17.00 – p. Skuła – p. Kozłowskich + od. p. Tera do p. Ziembikiewicz
  • 13 stycznia Krzywa godz. 17.00 – od autostrady do końca + GHZ
  • 14 stycznia Okmiany godz. 17.00 – od p. Łagowskich do p. Paduch
  • 15 stycznia Okmiany godz. 17.00 – od p. Kozak do stacji +stacja 
  • 16 stycznia Okmiany godz. 17.00 oś. Przylesie domki przy rondzie + Wilczy Las. 
 1. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania, sprawy ważne i losowe w umówieniu telefonicznym bądź mailowym.
 2. Pamiętajmy o zasadach przebywania w świątyni. Bardzo proszę o noszenie maseczki i zachowanie odpowiedniego dystansu. 

Intencje mszalne