Ogłoszenia duszpasterskie 26 maja 2024r. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. 

  1. Dzisiaj przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Za tydzień I Niedziela miesiąca Adoracji Najświętszego Sakramentu.          
  2. W tym tygodniu: W środę wsp. Św. Urszuli Ledóchowskiej. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Święte z Procesjami do czterech ołtarzy wokół kościołów w Radziechowie o godz. 9.00, w Krzywej o 10.30, w Okmianach o 12.00. W tym dniu w Krzywej i Okmianach Rocznica I Komunii Świętej. Bardzo proszę według tradycji parafialnej o przygotowanie ołtarzy. W piątek Święto Nawiedzenia NMP. W sobotę wsp. Św. Justyna mcz., w tym dniu przypada Dzień Dziecka.      
  3. Trwają nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Od soboty Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. 
  4. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza.
  5. Za tydzień w Niedzielę Odpust w Radziechowie ku czci Nawiedzenia NMP o godz. 13.30. Mszy Świętej będzie przewodniczył Ks. Dziekan Marek Osmulski, a homilie wygłosi Ks. Przemysław Głuszek. Bardzo serdecznie dziękuję Państwu Milińskim za zaproszenie i poczęstunek dla kapłanów z ok. odpustu.
  6. W dniu dzisiejszym, Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców SP w Krzywej zapraszają na Festyn Rodzinny, będzie wiele atrakcji rozpoczęcie o godz. 14.00.