Ogłoszenia duszpasterskie 19 maja 2024r. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. 

  1. Dzisiaj przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny. Jest to III Niedziela miesiąca inwestycyjna. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.    
  2. W tym tygodniu: w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. W środę wsp. Św. Rity z Cascii zakonnicy. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W piątek wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Matki pamiętajmy o naszych Mamach żyjących i tych, które odeszły do wieczności.
  3. Trwają nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej.
  4. Za tydzień Uroczystość I Komunii Świętej w Okmianach. Spowiedź dzieci w sobotę o godz. 10.00.
  5. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza.