Ogłoszenia duszpasterskie 21 listopada 2021r. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, jest to III niedziela miesiąca XXXIV w ciągu Roku Liturgicznego.
  2. Dzisiaj Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. To zachęta do modlitwy za tych, którzy zginęli na drogach oraz za ich bliskich przeżywających z tego powodu tragedie rodzinne i społeczne.
  3. W sobotę kończy się Rok Liturgiczny. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. W poniedziałek wsp. Św. Cecylii dz. i męcz., w środę świętych męcz. Andrzeja Dung-Lac., prez.
    i tow.
  4. Dzisiaj w całej Polsce w kościołach odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.