Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Zwykła 12 lutego 2023r.

 

  1. Dzisiaj przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą. Jest to dzień modlitw za ofiary trzęsienia ziemi. Niech dobry Bóg ma w swojej opiece wszystkie ofiary tej tragedii. Niech zmarłych obdarzy życiem wiecznym, a tym, którzy ocaleli, da nadzieję i duchowe umocnienie.
  2. W tym tygodniu we wtorek wsp. Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy, powierzajmy Panu Bogu nasz kontynent. Tego dnia wspominamy Św. Walentego popularne Walentynki. Módlmy się za zakochanych o boże prowadzenie.
  3. Na rozpoczęty czas ferii prośmy Boga o piekę na dziećmi i młodzieżą w ich wypoczynku.
  4. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarzy. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne. Numer konta znajduje się na stronie parafialnej parafiaokmiany.pl

intencje mszalne