Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna 14 maja 2023r.

 1. Dzisiaj przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Za tydzień III niedziela miesiąca inwestycyjna. Składam już dzisiaj bardzo serdeczne podziękowanie za każdy gest wsparcia wszystkich ofiar i dzieł, które chcemy kontynuować. 
 2. W tym tygodniu przypadają tzw. Dni Krzyżowe – Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. We wtorek w grobli odbędzie się Msza Święta polowa w tej intencji o godz.. 16.00. Bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy o zasiewy o uświęcenie ludzkiej pracy za głodujących.   
 3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych. Szczególnie proszę dzieci
  i młodzież. Nabożeństwa w niedziele przed Mszą Św. w tygodniu o 17.00.
 4. Jutro w poniedziałek przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny. We wtorek Święto Św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika – patrona Polski. 
 5. W środę o godz. 17.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do Komunii Św.
 6. W najbliższą sobotę 20 maja wyjazd Pielgrzymów do Lichenia. Wyjazd
  z Okmian o godz. 6.00. z przed szkoły. O godz. 12.00 Msza Święta w intencji pielgrzymów i całej naszej parafii w Bazylice Licheńskiej. 
 7. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarzy.