Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela Wielkiego Postu 3 kwietnia 2022r.

1. Dzisiaj przypada V Niedziela Wielkiego Postu. I niedziela miesiąca, po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa. W tym dniu poświęcenie palm.
  2. W tym tygodniu będzie możliwość skorzystania ze Spowiedzi Świętej Wielkopostnej. W czwartek w Radziechowie od 15.45, w Krzywej w piątek od 16.00, w Okmianach w sobotę od 16.00.
  3. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej, szczególnie zapraszam młodzież i dzieci przygotowujące się do Komunii świętej. Droga Krzyżowa w Okmianach o godz. 16.00 w Krzywej o 16.30 w Radziechowie o 16.00.
  4. W zakrystii można nabyć świece paschaliki na stół Wielkanocny mała świeca 8zł duża 16zł.
  5. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 10.00.