Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 4 czerwca 2023r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dzisiaj w Radziechowie odpust ku czci Nawiedzenia NMP, Msza Święta Odpustowa o godz. 13.30. Za tydzień X Niedziela zwykła.   
  2. Trwają nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. 
  3. W tym tygodniu w poniedziałek św. Bonifacego bp i męczennika. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Święte w naszej parafii z procesjami do czterech ołtarzy w Radziechowice o godz. 9.00, w Krzywej o 10.30, w Okmianach o 12.00. W tym dniu w Krzywej i Okmianach Rocznica I Komunii Świętej. Bardzo proszę według tradycji parafialnej o przygotowanie ołtarzy, które będą wokół kościołów. 
  4. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarzy.