Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 30 maja 2021r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, jest to zarazem Uroczystość Odpustowa w Radziechowie ku czci Nawiedzenia NMP. Za tydzień będziemy przeżywać X Niedzielę zwykłą I miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca, Spowiedź św. przed każdą Mszą Świętą. Odwiedziny chorych w sobotę przed południem. W tym tygodniu od wtorku rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe.
  3. W środę w Okmianach o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Bierzmowanie w parafii będzie 24 czerwca.
  4. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Justyna męcz., w środę NMP Łaskawej, w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Święte z procesjami do czterech ołtarzy wokół kościoła. W Radziechowie o 9.00, w Krzywej o 11.00,
    w Okmianach o 13.00. 
  5. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania, sprawy ważne i losowe
    w umówieniu telefonicznym bądź mailowym. Strona parafialna – parafiaokmiany.pl

intencje mszalne