Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Zwykła 22 stycznia 2023r.

  1. Dzisiaj III Niedziela Zwykła obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Ma ona być poświecona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego, aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego.
  2. Każdy z nas będzie mógł dzisiaj otrzymać fragment Pisma Świętego, który można odczytać, medytować, przyjąć jako modlitwę, wezwanie Boga w Jego Słowie kierowanym do każdego osobiście.  
  3. W tym tygodniu we wtorek wsp. Św. Franciszka Salezego bp i doktora Kościoła. W środę święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. W czwartek wsp. Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa. Jest to także Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce. W sobotę wsp. Św. Tomasza z Akvinu, prezbitera i doktora Kościoła. 
  4. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarzy. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne. Numer konta znajduje się na stronie parafialnej parafiaokmiany.pl

intencje mszalne