Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkiego Postu 12 marca 2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkiego Postu. Za tydzień III niedziela miesiąca tzw. inwestycyjna.
  2. Droga Krzyżowa w piątek: Radziechów godz. 16.00, Okmiany o 17.00.
  3. Za udział w Nabożeństwach Wielkopostnych Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarzy. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne. Numer konta znajduje się na stronie parafialnej parafiaokmiany.pl
  5. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii, które potrwają do wtorku. 21 marca. Rekolekcje poprowadzi Ks. Paweł Lityński. Prośmy o światło Ducha Świętego dla księdza Pawła w głoszeniu słowa do nas.

W niedzielę 19 marca Msze Święte z naukami w każdym kościele o stałych godzinach.

W poniedziałek 20 marca i wtorek 21 marca Msze Święte z naukami:

• Radziechów 16.00
  • Krzywa 17.00
  • Okmiany 18.00.

Nauki dla dzieci i młodzieży we wtorek w Okmianach o 10.30 i w Krzywej o 11.30.