Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia 2021r.

  1. Dzisiejsza Niedziela przeżywana jest jako Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego oraz rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie”  Zapraszam i zachęcam w tym tygodniu do czytania Pisma Świętego. Po Mszy Świętej można otrzymać karteczkę z fragmentem Ewangelii. Dla każdego jest przewidziany indywidualny fragment Perykopy Ewangelijnej i fragment księgi Mądrości. Jest to Słowo, które Bóg kieruje do każdego z nas.
  2. Przez cały tydzień po Mszach Świętych będziemy czytać fragmenty Ewangelii.   
  3. W piątek będziemy przeżywać Uroczystość Świętego Wojciecha – biskupa i męczennika głównego patrona Polski.   
  4. W środę w Okmianach o 17.00 Msza Święta i spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, a w Krzywej spotkanie w piątek o 17.00.  
  5. Proszę o uiszczanie opłat za wywóz odpadów z cmentarzy. 
  6. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania, sprawy ważne i losowe w umówieniu telefonicznym bądź mailowym. Strona parafialna – parafiaokmiany.pl

intencje mszalne

PAMIĘTAJMY O ZASADACH PRZEBYWANIA
W ŚWIĄTYNI.  

BARDZO PROSZĘ O NOSZENIE MASECZKI
I ZACHOWANIE ODPOWIEDNIEGO DYSTANSU 1 OSOBA NA 20 M/2