Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu 26 lutego 2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę Wielkiego Postu.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca Adoracyjna ze zmiana Tajemnic różańcowych.
  3. Tydzień temu ofiarami wsparliśmy poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji. Kwota przekazana do Caritas to 450zł. Dzisiaj na prośbę biskupa legnickiego możemy do puszki w zakrystii złożyć ofiary na potrzeby Ukrainy.
  4. W tym tygodniu: w środę przypada Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. W sobotę Święto Św. Kazimierza Królewicza.
  5. Zapraszam serdecznie do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. Składam bardzo serdeczne podziękowania Panu Adamowi Pudło za sponsorowanie materiałów i wykonanie tronu na miejsce przewodniczenia.
  7. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarzy. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne. Numer konta znajduje się na stronie parafialnej parafiaokmiany.pl