Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Adwentu 27 listopada 2022r.

  1. Przeżywamy dzisiaj I niedzielę Adwent – rozpoczynamy czas przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego. Za tydzień dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie i zbiórka ofiar do puszek na potrzeby tego kościoła. 
  2. Rozpoczyna się Nowy rok duszpasterski 2022/2023. Cykl niedzielnych czytań „A”.
  3. W tym tygodniu: w środę Święto Św. Andrzeja Apostoła. W sobotę św. Franciszka prezbitera. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Barbary – dzień modlitw za górników, hutników i bezrobotnych.
  4. W tygodniu w czasie Adwentu oprócz świąt i uroczystości sprawowane są Msze Święte ku czci Matki Bożej. Zapraszam i zachęcam szczególnie dzieci z lampionami na nasze czuwanie na przyjście Chrystusa.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 10.00.
  6. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.

intencje mszalne