Ogłoszenia duszpasterskie 7 stycznia 2024r.

  1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszach Świętych Zmiana Tajemnic Różańcowych.  
  2. Dzisiaj kończy się okres liturgiczny Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły i trwa do wtorku 13 lutego przed Środą Popielcową.
  3. W tym tygodniu Kolęda w Krzywej: Wtorek od Chojnowa Górą od P. Ryba do R. Tęcza. Środa od nr Chojnowa Dołem od P. Hucał do Podz. Mróz oraz od strony Autostrady dołem od R. Smaś do M. Pyrz. Czwartek GHZ Nowy i GHZ Stary. W Piątek od strony kościoła od R. Szyptur do R. Mrozik. W Sobotę kolęda w Radziechowie od Góry od nr 2 do 41. Kolęda rozpoczyna się w tygodniu od godz. 15.30. W Sobotę od godz. 12.00.
  4. Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz śmieci z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl