Ogłoszenia duszpasterskie 7 lipca 2024r.

  1. Dzisiaj przypada XIV Niedziela zwykła. Niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu i zmiany Tajemnic Różańcowych. 
  2. W tym tygodniu: w poniedziałek wsp. Św. Jana z Dukli prezbitera. W czwartek Święto Św. Benedykta Opata patrona Europy. W piątek Św. Brunona z Kwerfurtu bp i męczennika. W sobotę wsp. Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. 
  3. W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. 
  4. W dniach 27 lipca – 5 sierpnia odbędzie się już po raz 32 Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę. Bliższe informacje dla chętnych w zakrystii. Do naszej parafii pielgrzymi zmierzający na Jasną Górę przybędą 25 lipca o godzinie 13.15. Tradycyjnie przyjmiemy ich
    z wielką radością i ugościmy. 
  5. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. parafiaokmiany.pl.
  6. Składam bardzo serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy poświęcili swój czas, siły, prąd i wszelkie produkty przy odnowieniu krzyża na rozstaju dróg Okmiany – Radziechów.