Ogłoszenia duszpasterskie 28 kwietnia 2024r.

  1. Dzisiaj przypada V Niedziela Wielkanocna. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca Adoracyjna ze zmianą Tajemnic Różańcowych. 
  2. W tym tygodniu: w poniedziałek Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego i święto Św. Katarzyny Sieneńskiej – patronki Europy. W środę 1 maja św. Józefa Robotnika. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte w tym dniu w Radziechowie o 9.45, w Krzywej o 11.00, w Okmianach o 12.30.   
  3. W środę rozpoczynają się nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Nabożeństwa z Litanią Loretańską w naszych kościołach w niedziele przed Maszą Świętą. W tygodniu każdego dnia w kościołach o godz. 16.00. Zapraszam do udziału wszystkich wiernych, szczególnie młodzież i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.
  4. W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną przed południem.
  5. W sobotę wspominamy św. Floriana męczennika. Msza Święta w intencji strażaków naszej parafii w Radziechowie o godz. 14.00.     
  6. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza.