Ogłoszenia duszpasterskie 25 lutego 2024r.

1. Dzisiaj przypada II Niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczynamy Parafialne Rekolekcyjne. Módlmy się o światło Ducha Świętego dla rekolekcjonisty Ks. Przemysława. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj w Kościele w obchodzimy Niedzielę „Ad gentes”, dzień solidarności, modlitwy i postu z polskimi misjonarzami. Wspieramy ofiarami do puszek misjonarki i misjonarzy posługujący na wielu kontynentach Świata.
  3. Zapraszam wszystkich do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych. Nabożeństwa Gorzkich Żali przed Mszą Świętą w Niedziele. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30, w naszych kościołach. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. W najbliższą sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
  5. Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl