Ogłoszenia duszpasterskie 18 lutego 2024r.

  1. Dzisiaj przypada I Niedziela Wielkiego Postu – trzecia miesiąca. Za tydzień w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do wtorku włącznie. Rekolekcjom będzie przewodniczył Ks. Przemysław Głuszek obecnie posługujący w parafii w Chojnowie. 
  2. W dn. 25 lutego 2024 roku (II niedziela Wielkiego Postu) w Kościele w Polsce będziemy obchodzili Niedzielę „Ad gentes”, która jest dniem modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. Tego dnia w kościołach parafialnych i kaplicach odbędzie się ogólnopolska zbiórka pieniężna do puszek na pomoc misjonarkom i misjonarzom.
  3. Od 24 lutego w cztery soboty Wielkiego Postu odbędą się nauki przedmałżeńskie o godz. 19.00 w salce na plebanii przy ul. Ściegiennego w parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Chojnowie.
  4. Zapraszam wszystkich do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych. Nabożeństwa Gorzkich Żali przed Mszą Świętą w Niedziele. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30, w naszych kościołach. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  5. Dziękuję bardzo za złożone ofiary na kwiaty do Bożego grobu i ubezpieczenie naszych kościołów.
  6. Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl