Ogłoszenia duszpasterskie 20 sierpnia 2023r.

  1. Dzisiaj przeżywamy XX Niedzielę zwykłą. Serdecznie dziękuję za ofiary, które wspomogą naszą parafię i wszelkie działania oraz inwestycje.    
  2. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość Polaków.
  3. W tym tygodniu: w poniedziałek wsp. Św. Piusa X papieża. We wtorek wsp. Najświętszej Maryi Panny Królowej. W czwartek święto Św. Bartłomieja Apostoła. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.             
  4. Polecajmy w naszych modlitwach nasze rodziny, dzieci, młodzież, za naszą parafię. Prośmy także o urodzaje.
  5. Pod hasłem „Oczyść dom i świat z elekrtośmieci” W naszej parafii odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rzecz kościołom na wschodzie i naszym rodakom oraz siostrom Matki Bożej Loretańskiej. Dnia 29 sierpnia do godz. 16.00 będzie można taki sprzęt złożyć przy szkole podstawowej w Okmianach, na parkingu.
  6. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarzy.