Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela zwykła 10 października 2021r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą. Jest to dzień Uroczystości Odpustowej ku czci Matki Bożej Różańcowej. Za tydzień III niedziela miesiąca. Składam bardzo serdeczne podziękowanie za każdy gest wsparcia działalności naszej parafii.
  2. Zbliża się listopad miesiąc pamięci o naszych zmarłych. W zakrystii można otrzymać kartki wspominkowe, na których wypiszemy imiona naszych zmarłych, za których będziemy się modlić w nabożeństwach wspominkowych.
  3. W tym tygodniu wspominamy: w środę wsp. Bł. Honorata Koźmińskiego w piątek wsp. Św. Teresy od Jezusa w sobotę uroczystość św. Jadwigi Śląskiej.
  4. We wtorek w Krzywej, a w środę w Okmianach o godz. 17.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. wraz z rodzicami.
  5. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. Polecajmy Panu Bogu nauczycieli i wychowawców.
  6. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Różańcowych, które w naszej parafii w naszych kościołach są sprawowane przed Mszą Świętą w danym dniu, w którym jest sprawowana Eucharystia. Zapraszam dzieci i młodzież.