Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Zwykła 29 sierpnia 2021

1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracji Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych. Witamy serdeczni gości przybyłych do naszej parafii.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w środę 82 rocznica wybuchy II Wojny Światowej, warto pamiętać w modlitwach o tych, którzy w niej walczyli, a także o pokoju na świecie. W środę rozpoczęcie roku szkolnego, polecamy Bogu dzieci, młodzież i nauczycieli, w piątek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego pap. I dr K.
  3. Za tydzień w niedzielę w Radziechowie o godz. 14.00, Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź przed Mszą Świętą.
  5. W sobotę przed południem odwiedziny chorych z Komunią Świętą.
  6. Bardzo serdecznie zapraszamy chętnych do wstąpienia do wspólnoty Różańca Świętego i do grona ministrantów.
  7. Kancelaria parafialna nieczynna, sprawy ważne lub losowe w umówieniu telefonicznym lub mailowym.