Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Za tydzień XII Niedziela Zwykła trzecia miesiąca.
W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Św. Antoniego, we wtorek Św. Michała Kozala – patrona trudnych czasów. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W tym dniu Msze Święte w naszych kościołach z procesja do czterech ołtarzy wokół kościołów. W Radziechowie o godz. 9.00, w Krzywej o 11.00, w Okmianach o 13.00.
W Boże Ciało dzieci z Krzywej i Okmian będą przezywały Rocznicę Komunii Świętej.
Sołectwo Okmian i Rada rodziców zaprasza na Festyn Rodzinny dzisiaj do Okmian na godz. 13.00. Spotkanie będzie się odbywać przy Szkole Podstawowej na boisku.
Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów, bądź na konto parafialne.