Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Zwykła 31 styczeń 2021r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Zwykłą ostatnią miesiąca stycznia. Za tydzień I Niedziela miesiąca w tym dniu Adoracja Najświętszego Sakramentu i Zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. We wtorek będziemy przezywali Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte z poświęceniem gromnic w naszej parafii: w Radziechowie o 16.00 w Krzywej o 17.00 w Okmianach o 18.00. w tym dniu Matki Żywego Różańca pod zwykłymi warunkami mogą zyskać odpust zupełny.
  3. Wspomnienie świętych w tym tygodniu: we wtorek święto Ofiarowania Pańskiego w środę św. Błażeja patrona chorób gardła, zapraszam do Okmian na godz. 17.00 wszystkich chętnych na Mszę Świętą i specjalne błogosławieństwo chroniące nas przed chorobami w piątek wspominamy św. Agatę – męczennicę w Krzywej o godz. 17.00 Msza Święta i poświęcenie chleba w sobotę wsp. Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  4. W przyszła sobotę odwiedziny chorych od godz. 10.00.
  5. Od przyszłego tygodnia osoby upoważnione przez parafię będą zbierać ofiary na ubezpieczenie naszych kościołów i na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. W zakrystii można nabyć świece – gromnice.
  7. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania, sprawy ważne i losowe w umówieniu telefonicznym bądź mailowym.

PAMIĘTAJMY O ZASADACH PRZEBYWANIA W ŚWIĄTYNI.  BARDZO PROSZĘ O NOSZENIE MASECZKI I ZACHOWANIE ODPOWIEDNIEGO DYSTANSU.

Módlmy się w intencji kobiet – ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchane.