Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Wielkiego Postu 7 marca 2021r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkiego Postu – Rozpoczęliśmy Nasze Parafialne Rekolekcje. Jutro w poniedziałek i we wtorek Msze Święte z naukami: w Radziechowie o 16.00, w Krzywej o 17.00, w Okmianach o 18.00. Jutro po Mszy świętej o 18.00 w Okmianach nauka dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Dzisiaj po Mszy Świętej Zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Nabożeństwa Gorzkich Żali odprawiamy w niedziele przed Mszą Świętą. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki, na które zapraszam szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i kandydatów do bierzmowania. W tym tygodniu wspólna Droga Krzyżowa w Krzywej o godz. 17.00, a w Okmianach i Radziechowie o 16.00, którą poprowadzą Matki Różańcowe.
  3. W zakrystii są do nabycia świece – paschaliki na Wigilię Paschalną i Stół Wielkanocny w cenie 6zł.
  4. Możliwość Spowiedzi Świętej jest przed każdą Mszą Świętą szczególnie podczas trwania Rekolekcji Wielkopostnych. Będzie także możliwość spowiedzi w Wielki Czwartek.
  5. Przypominam o regulowaniu należności za wywóz odpadów z cmentarzy.
  6. Kancelaria parafialna nieczynna do odwołania, sprawy ważne i losowe w umówieniu telefonicznym bądź mailowym.

Intencja Papieska na miesiąc marzec.

MÓDLMY SIĘ O TO, ABYŚMY PRZEŻYWALI SAKRAMENT POJEDNANIA
Z ODNOWIONĄ GŁĘBIĄ, ŻEBY CIESZYĆ SIĘ NIESKOŃCZONYM MIŁOSIERDZIEM BOŻYM.

PAMIĘTAJMY O ZASADACH PRZEBYWANIA
W ŚWIĄTYNI.

BARDZO PROSZĘ O NOSZENIE MASECZKI
I ZACHOWANIE ODPOWIEDNIEGO DYSTANSU.