Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Adwentu 10 grudnia 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę ADWENTU – Dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Po Mszy Świętej zbiórka ofiar do puszek na ten cel.
  2. Od dzisiaj zostaną rozniesione opłatki na stół wigilijny. Bardzo proszę rodziców dzieci komunijnych o odebranie opłatków i list zakrystii.
  3. Serdecznie zapraszam na Roraty dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  4. Przypominam o zaproszeniu na kolędę – wizytę duszpasterską, można składać na kartkach na tacę bądź w zakrystii.
  5. W tym tygodniu we wtorek  środę wsp. N.M.P. z Guadalupe. W środę Dzień Modlitw za Ofiary Stanu Wojennego i wsp. Św. Łucji. W czwartek wsp. Św. Jana od Krzyża.
  6. Spowiedź święta przed świąteczna w naszej parafii 14 grudnia Radziechów od 16.00 – 17.00. 15 grudnia Krzywa od 16-17. 16 grudnia Okmiany 16-17.
  7. Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz śmieci z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl