Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Adwentu 3 grudnia 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę ADWENTU – czasu oczekiwania na Narodzenie Zbawiciela. Jest to pierwsza niedziela miesiąca Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszach Świętych zmiana Tajemnic Różańcowych.
  2. Zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, które zostaną rozniesione do naszych domów.
  3. Za tydzień przypada Dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Z tej racji w parafiach odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  4. W zakrystii można nabyć świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca 20zł, mała 10zł.
  5. W tygodniu w każdy dzień kiedy sprawowana jest Msza Święta będziemy uczestniczyć w Roratach ku czci Matki Bożej. Zapraszam na Roraty dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, młodzież, szczególnie kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII.
  6. Zaproszenie na kolędę – wizytę duszpasterską, można składać na kartkach na tacę bądź w zakrystii.
  7. W tym tygodniu w środę wsp. Św. Mikołaja bp. W czwartek Św. Ambrożego. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.
  8. Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz śmieci z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl