Ogłoszenia duszpasterskie 8 października 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXVII Niedzielę – PARAFIALNY ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ. Za tydzień III Niedziela miesiąca.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Odpustu Parafialnego. Dziękuję także Parafianom za wspólna modlitwę Różańcowa pod Krzyżem Milenijnym.
  3. Spoczął się październik Miesiąc Różańca Świętego. Modlitwa Różańcem w naszych kościołach o godz. 17.00. w niedziele przed Mszą Świętą.
  4. W sobotę 14 października Dzień Edukacji Narodowej. Polecajmy Panu Bogu nauczycieli i wychowawców.
  5. Za tydzień w niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Święty Jan Paweł II – cywilizacja życia”. Będziemy ofiarami wspierać Program stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6. Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz śmieci z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl