Ogłoszenia duszpasterskie 16 października 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą – Dzień Papieski, wspieramy Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Zachęcam do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych.
  3. W zakrystii można otrzymać kartki wspominkowe, na których będziemy wypisywać imiona naszych zmarłych. Zmarłych będziemy polecać Bożemu Miłosierdziu w listopadzie.
  4. W tym tygodniu w środę Święto Św. Łukasza i Ewangelisty.
  5. W czwartek wsp. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W sobotę wsp. św. Jana Kantego prezbitera.
  6. W przyszłą niedzielę w Okmianach na świetlicy odbędzie się kiermasz ciast. Dochód przeznaczony będzie dla ciężko chorego Sławka, który przebywa w szpitalu.  Taka inicjatywa odbędzie się także w Krzywej w kościele po Mszy o godz. 11.00. Na te kiermasze zapraszają nasi sołtysi.
  7. Wizytacja Kanoniczna Biskupa legnickiego w naszej parafii odbędzie się 3 listopada. Plan wizytacji będzie podany w niedługim czasie.
  8. Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz śmieci z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl