Ogłoszenia duszpasterskie 1 października 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXVI Niedzielę zwykłą – I Niedzielę miesiąca Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Serdecznie zapraszam Parafian w sobotę we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej na godz. 15.00 do Wilczego Lasu pod Krzyż do wspólnej Modlitwy za naszą parafię, naszą Ojczyznę za nasze rodziny i nas samych.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali odpust parafialny ku Czci Matki Bożej Różańcowej w Okmianach. Msza Święta Odpustowa o godz. 13.30. Mszy Świętej będzie przewodniczył
    i wygłosi homilię ks. Kanonik Krzysztof Krzyżanowski proboszcz parafii Narodzenia N.N.M. Panny w Lubinie. Bardzo serdecznie zaprasza wszystkich Parafian na te uroczystości.
  4. W tym tygodniu: w poniedziałek wsp. Św. Aniołów Stróżów. W środę wsp. Św. Franciszka z Asyżu. W czwartek wsp. Św. Faustyny Kowalskiej – piewczyni Bożego Miłosierdzia. W sobotę Wsp. N.M.P. Różańcowej.
  5. Spotkanie rodziców i dzieci mających przygotowywać się do I Komunii Świętej w Okmianach w środę o godz. 17.00. w Krzywej w Piątek o godz. 17.00.
  6. W sobotę odwiedziny chorych.
  7. Rozpoczął się październik Miesiąc Różańca Świętego. Modlitwa Różańcem w naszych kościołach o godz. 17.00.
  8. Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz śmieci z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl