Ogłoszenia duszpasterskie 21 lipca 2024r.

1. Dzisiaj przypada XVI Niedziela zwykła.
  2. W tym tygodniu: w poniedziałek Święto Św. Marii Magdaleny. We wtorek Święto Św. Brygidy zakonnicy patronki Europy. W środę wsp. Św. Kingi. W czwartek Święto Św. Jakuba Apostoła. W piątek wsp. Św. Joachima i Anny rodziców NMP.
  3. W czwartek przez naszą parafię będą przechodzić pielgrzymi zmierzający na Jasną Górę. Będą u nas ok. godz. 13.15 i zatrzymają się na poczęstunek. Pani Sołtys wraz z grupą wsparcia podjęli się wszelkich przygotowań. Kto chce włączyć się w to dzieło to bardzo serdecznie zapraszam.
  4. Składam bardzo serdeczne podziękowanie Pani Sołtys i KGW oraz wielu osobom, które poświęciły czas i pomagały przy sprzątaniu wokół kościoła w Okmianach.
  5. Za tydzień w Niedzielę będziemy przeżywali odpust w kościele  w Krzywej ku czci Św. Anny. Msza Święta Odpustowa o godz. 13.30.
  6. Bardzo proszę o regulowanie należności za wywóz odpadów z cmentarza. parafiaokmiany.pl.