Ogłoszenia duszpasterskie 29 października 2023r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXX Niedzielę Zwykłą. Za tydzień I Niedziela miesiąca Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Pamiętajmy o naszych zmarłych, których będziemy polecać Bożemu Miłosierdziu w listopadzie w modlitwie wspominkowej.
  3. W środę będziemy przezywać Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte w Radziechowie o 9.00, w Krzywej o 11.00, w Okmianach o 13.00. Po Mszach Św. modlitwa na cmentarzu.
  4. W czwartek Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze Święte w Radziechowie o 16.00, w Krzywej o 17.00, w Okmianach o 18.00.
  5. Wizytacja Kanoniczna Bp Legnickiego w naszej parafii 3 listopada. Plan wizytacji:
  • 14.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie w Radziechowie.
  • 15.00 – Modlitwa i spotkanie z mieszkańcami Krzywej
  • 15.45 – Spotkanie z Radą Parafialną na plebanii.
  • 17.00 – Powitanie kanoniczne, sprawozdanie i główna Eucharystia wizytacyjna

Bardzo proszę o rozsądek w przystrajaniu nagrobków na cmentarzach.

Bardzo proszę o uiszczenie opłat za wywóz śmieci z cmentarza. Można to uczynić u sołtysów lub na konto parafialne parafiaokmiany.pl